Zabavený leasing vám umožní se dostat k ojetým mnohem levněji. Jedná se o auta, která byla zabavená původním majitelům auta, protože nesplácely leasing. V článku se dozvíte více o zabavených leasincích.

Levná koupě ojetého auta

Když si kupujem ojeté auto tak hodně ušetříme. Například u nového auta, ztrácí auto po vyjetí z autosalonu 30 % ze své původní hodnoty. Mnoho lidí, tak raději volí ojeté automobily. Ať už je jedná o koupi přes autobazary, nebo přímo přes inzertní servery nebo přímo přes majitele. Pokud chcete ještě více ušetřit tak můžete také zkusit dovozená auta ze zahraničí nebo ještě lépe auta ze zabavených leasingů.

Zabavený leasing a levná koupě auta

Zabavený leasing je označení pro leasing, který byl svému majiteli zabaven, protože přestal plnit povinnosti, které mu vyplívaly z leasingové smlouvy. Pokud měl auto na leasing, tak mu toto auto bylo zabaveno. A leasingové společnosti se potřebují takového auta rychle zbavit a proto můžete takto zabavená auto z neplacených leasingů koupit velmi levně.

Pozor na různé spory

Vždy si zjistěte jestli je dořešen případný spor mezi minulým majitelem a leasingovou společnosti. Pokud se stále soudí, tak radši od koupě ostupte. Mohly by nastat zbytečné problemy a vyberte si tedy radši nějaké méně rizikové auto ze zabaveného leasingu.

Zabavený leasing a jeho výhody

Zabavený leasing má pro vás jako zájemce o zabavená auta tyto hlavní výhody:

  • získáte levně ojeté auto
  • rychlé vyřízení
  • úspora velké částky peňez