Zabavené leasingové vozy mohou být pro zájemce o ojeté vozy velmi výhodnou koupí. V samotném článku se dozvíte více informací o zabavených autech z leasingu.

Zabavené leasingové ojeté vozy

Někteří lidé si vezmou leasing na auto, ale po čase na tento leasing finančně vůbec nestačí. A tak přestanou splácet, po opakovém neplácení a několik upomínkách může leasingová společnost přikročit k zabavení tohoto vozu. Auto bylo celou dobu majetkem leasingové společnosti, teď už je její definitivně. Leasingové společnosti se potřebují takto zabavených aut rychle zbavit a tak je prodávají docela pod cenou.

O kolik jsou levnější zabavené leasingové vozy

Zabavené leasingové vozy mohou být někdy až o 30 procent levnější, než klasické ojetá auta z autobazaru. To už je podle mě docela výrazná sleva, která se vyplatí. Zabavené leasingové vozy vám tedy mohou ušetřit hodně peňez i když kvalita a vybavení auta bude úplně stejné.

Pozor na různé sport

Vždy si před koupí auta ze zbaveného leasingu ověřte jestli neprobíhá mezi bývalým majitelem auta a leasignovou soud nebo rozhodčí soud. Pokud tomu tak opravdu je, tak se radši vyberte jiné zabavené a neriskujte budoucí problémy. Soud by mohl rozhodnout, že auto bylo odebráno neoprávně a vy byste musel vrátit auto původními majiteli. Svoji škodu by jste pak musel vymáhat po leasingové společnosti.

Kde hledat pabavené leasingové vozy

Zabavené leasingové vozy se podle mě nejlépe hledají na internetu, stačí vždy zadat do vyhledávače frázi „Zabavené leasingové vozy“ a vyjede vám několik nabídek, pak už si můžete jen vybírat a postupně vyfiltrovat vámi vysněné auto.