Na inzertních serverech a webech můžete najít časté nabídky typu: přenechám leasing bez odstupného. V článku samotném se dozvíte více o přenechání leasingu bez odstupného.

Co je to leasing na auto ?

Leasing na auto se často využívá pro úvěrové financování vozidla. Platíte leasingové společnosti pravidelné splátky a auto je po dobu splácení v majetku leasingové společnosti. Do vašeho vlastnictví bude auto přepsáno až po zaplacení všech předepsaných splátek.

Inzeráty typu: Přenechám leasing bez odstupného

Inzeráty typu přenechám leasing bez odstupného můžete na různých inzertních auto webech vidět velmi často. Někteří majitelé leasingu se chtějí zbavit svého leasingu. Například pro to, že je finančně moc zatěžuje a nebo si chtějí vzít jiný leasing. Leasing vám přenechají zcela zdarma, často vám ještě nějakou částku jako odměnu zaplatí. Vy získáte zdarma auto, ale budete muset doplatit zbytek původního leasingu. Leasing na auto bude kompletně přepsán na vaši osobu.

Při leasingu musíte platit i havarijní pojištění

Určitě počítejte s tím, že leasing vám ještě prodraží havarijní pojištění. Které si musíte povinně platit, protože leasingové společnosti to vyžadují. Počítejte s tím, že vás to bude stát alespň 1 000 Kč měsíčně. Leasingové společnosti se tak jistí před případnou dopravní nehodou, kde by mohlo být auto znehodnoceno.

Přidejte váš inzerát typu: Přenechám leasing bez odstupného

Dolů do komentářů můžete přidávat vašeho inzeráty s nabídkou typu: přenechám leasing bez odstupného. Uveďte všechny důležité informace, ať se vám mohou jednotlivé zájemci rychle ozvat a dořešit další věci.