Leasing bez registru je leasing určen pro lidi, kteří již jsou vedeni v registru dlužníků. V samotném obsahu článku se dozvíte více o tomto leasingu bez registru.

Co je to vůbec leasing ?

Leasing slouží k úvěrovému finanocování auto nebo strojů. V Česku je hodně oblíbený právě leasing na auto. U leasingu ale auto patří až do doby než splatíte poslední splátku leasingové společnosti. Na vás auto bude přepsáno až po zaplaceníé poslední leasingové splátky, bude vám také vrácen velký technický průkaz.

Pro koho je určen leasing bez registru?

Leasing bez registru je určen pro lidi, kteří si chtějí vzít leasing na auto, ale z nějakého důvodu se dostaly do negativní části registru dlužníků. Nemají šanci na klasický leasing bez registru. A tak chtějí leasing bez registru, ten poskytují převážně nebankovní společnosti, kterým nevadí, že jste v registru dlužníků.

Jak vybrat společnost pro leasing bez registru?

Leasing bez registru si berte jen od velkých a prověřených nebankovních společností, které nabízejí alespoň trošku slušné podmínky pro svoje klienty. A měli by jste se vyhnout malinkým nebankovním společnostem, které sice půjčí každému, ale jejich půjčky jsou často velmi nevýhodné a jsou tam vysoké sankční poplatky, které vá mohou doslova položit na lopatky.

Důležité je si přečíst celou písemnou smlouvu !

Pokud si berete nějaký leasing bez registru, tak by jste si měli smlouvu důkladně pročíst (měla by to být samozřejmost, ale radši to připomínám) celou smlouvu. Mohli by se tam skrývat určité pasáže, které by pro vás mohly být hodně nevýhodné. Vždy si tedy pročtěte celou smlouvu.